Odesílání...

Předplatné

Tady koupíte naše květinové předplatné.

https://eshop.kveetko.cz/predplatne-2024-rozvoz-az-domu/

Jak funguje naše květinové předplatné?

Největší výhodou je, že si z pohodlí domova objednáte kytičky a my Vám je přivezeme k Vašim dveřím. Budou lokální, čerstvé, přímo z našeho políčka, uvázané z tradičních odrůd květin našich babiček i se spoustou nových odrůd. Pokud bydlíte v zóně, kam kytičky doručujeme, stačí si na našem brzy spuštěném eshopu vybrat druh květinového předplatného, zaplatit a my Vám pošleme kód, který uvedete při objednání na daný termín. (Pokud potřebujete dárkový poukaz již dnes, stačí nás kontaktovat níže a domluvíme společně podrobnosti.) Můžeme takto naplánovat celé Vaše květinové předplatné týden po týdnu v průběhu celé letní sezóny. Kytice doručujeme pravidelně každý týden podle časového harmonogramu.

Mapa doručení

Doručujeme prozatím do všech těchto měst a obcí:

Němčičky, Horní Bojanovice, Velké Pavlovice, Bořetice, Vrbice, Kobylí, Brumovice, Morkůvky, Klobouky u Brna, Krumvíř, Boleradice, Diváky, Šitbořice, Nikolčice, Křepice, Velké Němčice, Starovice, Kurdějov, Hustopeče, Starovičky, Zaječí, Přítluky, Rakvice, Velké Bílovice, Podivín, Lednice, Ladná, Hrušky, Týnec u Břeclavi, Moravská Nová Ves, Prušánky, Moravský Žižkov.

 

Doručení kytice

Doručení kytice v této provádíme bezkontaktně, tzn. že budeme potřebovat Vaši spolupráci. Stačí, když ve Vámi objednaný den (námi potvrzený termín doručení) necháte přede dveřmi kyblík s vodou (stačí maličko na dně) a my Vám do něj kytici postavíme. Tak společně zajistíme, že kytice nebude strádat a zároveň Vy ji ve svém kyblíku jednoduše najdete. Tenhle princip je vyzkoušen od jara loňského roku, tak aby se lidé co nejméně potkávali a přitom kytička nestrádala, než si ji vyzvednete. Pokud máte komplikovanější přístup ke dveřím domu/bytu, prosím nahlaste nám to při objednání termínu.

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku